• Obrázek Mercedes

Reference


V této rubrice bychom chtěli mimo jiné poděkovat opravdu všem našim klientům, kteří svěřili své životy a osudy do našich rukou, a tím nám projevili svou důvěru ve službách, které zajišťujeme.
Jistě ale uznáte, že za dobu naší více než 18ti leté existence by byla tato stránka příliš rozsáhlá, a proto jsme se rozhodli uvést jen těch pár opravdu nej-nej významnějších akcí a opravdu největší, pravidelně dlouhodobé klienty. Všem, kteří - a věřte, že takových Vás je většina - zde nejste uvedeni se tímto omlouváme a děkujeme Vám, že jste s námi jeli, jezdíte a nebo i v budoucnu jezdit budete.
Jsme tu 18 let díky Vám a také pro Vás.

S hrdostí můžeme prohlásit, že mezi naše nejzajímavější klienty a akce bezesporu patří spolupráce na tak významných projektech jako

 • Podílení se na zajištění přepravy Evropských komisařů v půl ročním období předsedání České rep. v Evropském parlamentu v roce 2009.
 • Podílení se na zajištění přepravy pro USA Ammbasy při návštěvě Amerického prezidenta Barraka Obamy v roce 2011.
  Konkrétně poskytnutí os. vozu s řidičem pro agenta US. Secret service pro přípravný tým a po dobu navštěvy Prezidenta USA.

V neposlední řadě také:
Zajištění minivanu pro osobní doprovod při doposud poslední soukromé návštěvě nejvyššího představitele Tibetu, Jeho svátosti Dalajlámi III. v Praze, konané v roce 2012 na osobní pozvání bývalého prezidenta p. Václava Havla a nadace Vize 2000.

Z našich nejvýznamnějších klientů s dlouhodobou spoluprácí uvádíme....

 • Tailor made tour s.r.o. Přes sedm let trvající spolupráce na zajištění kompletních služeb v oblasti přepravy klientů této incomingové cestovní společnosti, která mimo jiné aktivity zastupuje na Českém cestovním trhu Španělskou cestovní kancelář „El corte Ingles
  a
  kongresouvou agenturu
  Premium incoming Czech -Republic,
 • Millennium Travel s.r.o. - třetím rokem zajištujeme pro pořádající agenturu Millennium Travel přepravu na Dnech Evropského Folklorního tance v Praze a Pražských Adventních koncertech. 
 • Také dloholeté spolupráce s dopravní agenturou Šubrt Trans, které pomáháme se zajištěním lokální přepravy pro skupiny významné americké cestovní agentury Tauck a také při řadě dalších kongresových akcí.
 • Čtvrtým rokem se také (každoročně) podílíme na zajištění přepravy pro Český Volejbalový svaz a reprezentační mužstva mužů, žen i dorostu.
 • Třetí sezónu vozíme po celé Evropě klienty pro Thaiskou cestovní kancelář
  OCT Travel Ltd.
  A Čínskou cestovní a kongresovou agenturu
  Huang Hsiang International Travel Service Co., Ltd.
 • Vega Tour s.r.o.
  jako subdodavatelé jsme pro tohoto Evropského leadra v dopravě zajištovali přepravu na celé řadě významných akcí těch největších VIP klientů z celého světa.

Uvádíme jen ty největší leadry v turistickém ruchu

 • Kuoni
 • Miki Travel
 • Grand Circle
 • Česká televize ČT4 sport
Dále spolupracujeme s
 • Destination-Praga s.r.o.
 • Pragap Tour s.r.o.
Mezi další naše stálé klienty patří také velké nadnárodní firmy:
 • Wheelabrator- Disa a.s.
 • Festo a.s.
Za zábavou vozíme klienty také pro:

Motokáry Praha Letňany, s nejdelší dráhou v Praze
(zde si můžete prohlédnout nabídku a případně udělat on-line objednávku za ty nejlepší ceny).

Střelnice Vražkov (zde si můžete prohlédnout nabídku a případně udělat on-line objednávku za ty nejlepší ceny, nebo nás kontaktovat na našem hot-line phone a my Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a pomůžeme Vám objednávku doladit přímo na Vás a Vaši skupinu).

Pro film a zahraniční produkce jsme poskytli minivany např.: na natáčení Hollywoodského trháku Wanted s Angelinou Jolie a Bradem Pittem,
nebo také pro film Letopisy Narnie

a dále pro potřeby celé řady dalších malých filmových produkcí.........

V neposlední řadě máme také veliké zkušenosti s přepravbou pro naše nejmenší a nejmladší klienty: více než 7 let zajišťujeme kompletní přepravu pro řadu matěřských školek a základních škol. Mezi naše nejvýznamnější patří MŠ Šimůnkova v Praze 8
Základní škola Špitálská Praha 9 a další.......


Na závěr bychom se chtěli také pochlubit naším sponzoringem, který spočívá v zajištění dopravy na některý akcích pro neziskové občanské sdružení MAMMAHELP, které má již 15 poboček po celé ČR a je leadrem v pomoci všem ženám které onemocní rakovinou prsu.


Rádi bychom seznam našich stálých klientů rozšířilo i o Vás.
Zkušenosti v tomto oboru máme veliké, tak neváhejte a s důvěrou se na nás obraťe.